Директордың блогы

Ғаббасов Ерік Шораұлы- Х.Бектұрғанов атындағы «Мамлют мектеп-балабақша кешені» КММ директоры. 2003 жылы М.Жұмабаев атындағы педагогикалық гуманитарлық колледжін  «Бастауыш сыныптарды оқытудың педагогикасы мен әдістемесі» мамандығы бойынша тәмамдаған.2005 жылғы қыркүйектен 2008 жылғы қазанға дейін Петропавл қ. қалалық классикалық гимназияда  директорының тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары болып қызмет атқарған.

2006 жылы Е.А. Бөкетов ат. Қарағанды мемлекеттік университетін «әлеуметтік педагог»мамандығы бойынша бітірген.

2008 жылдан  бастап 2015 жылға дейін Калугино бастауыш мектебінің, Покровка орта мектебінің, Афонькино орта мектебінің директоры болып қызмет атқарды.  2013 жылы Көкшетау қаласындағы «Көкше» академиясын » «Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі» мамандығы бойынша бітірген.

2015 жылдан бастап қазіргі уақытқа дейін «№ 3 Мамлют орта мектебі » КММ директоры және 2018 жылдың маусым айынан бастап,  «Х.Бектұрғанов ат. мектеп-балабақша кешені» КММ директоры болып қызмет жасауда.

0 0 votes
Notify of

Oldest
Newest Most Voted